Nincs itt mese győzni fog a PVSE! PVSE Bácsalmás Serdülő csapata

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és a vereség is meg van bocsátva!

1-16

Labdarúgás Megyei serdülő bajnokság Déli csoport. A bajnokság negyedik fordulója után mindössze két olyan csapat maradt a tizenkét együttest számláló mezőnyben, amely hibátlan, pontveszteség nélküli teljesítménnyel rendelkezik. Jó ezt leírni: Bácsbokod mellett a PVSE gárdája rendelkezik makulátlan teljesítménnyel!

A nagy riválisok közül, a Tompa Kelebián szenvedett nagykülönbségű vereséget, míg a bajai Kinderball Szeremlén már a második mérkőzésén hagyta el a pályát pont nélkül. Az eddig pont nélküli újonc csapatok összecsapásán gólokban gazdag mérkőzésen a vendég Tataháza győzött Kunbaján... A bajnoki cím legnagyobb esélyese Jánoshalma ellen is biztosan gyűjtötte be a három pontot Bácsbokodon... A fordulóban a legtöbb gól a Sükösdön született: összesen tizenhét, amiből a hazai egy, a vendégcsapat Nemesnádudvar tizenhattal részesedett.

A mezőny élén Bácsalmás együttese áll 12 ponttal, 42-3-as gólkülönbséggel, megelőzve az ugyancsak 100 %-os Bácsbokod együttesét, amelynek gólkülönbsége "csak" 32-4. Az élcsapatokat az egy-egy vereséggel rendelkező Nemesnádudvar és Tompa követi. Nem kis meglepetésre, a bajai Kinderball mindössze 50 %-os teljesítménnyel, csak az ötödik helyen szerénykedik. A lista végén az egyaránt nullapontos Kunbaja és a legutóbbi fordulóban Bácsalmáson is vereséget szenvedő Madaras áll.

0

Bácsalmás, 2012. szeptember 22. Vezette: Kovács Árpád - Kubatov Csaba.

Bácsalmás: Szénási Bence - Mátrai Roland, Tóth Kovács Bence, Németh Olivér, Szabó László, Kőhalmi Áron, Nincsevics Roland, Koncsok Erik (Szabados Simon 58.'), Schneider Bence (Tandari Martin 73.'), Figura Ákos, Demeter Dominik (Balogh Benjamin 66.'). Edző: Bögre Károly. Madaras: Eichorn Erik - Barta Benjamin, Vörös Kornél (Kalló Dávid 62.'), Fabasovics Bence, Halász Tamás, Hambalkó Bence (Elek Áron 76.'), Fülöp Adrián (Riesz Patrik 76.'), Barta Ákos Tibor, Börcsök Márk, Rédl Márk, Taszári Tamás. Edző:

Gólok: Nincsevics Roland 4 (15. perc - 1-0, 25. perc - 2-0, 35. perc - 3-0, 60. perc - 6-1) Figura Ákos 2 (47. perc -4-0, 65. perc - 7-1) Koncsok Erik (55. perc - 5-1) Tandari Martin (75. perc - 8-1) Balogh Benjamin (88. perc - 9-1) illetve Barta Ákos Tibor (49. perc - 4-1)

A hét szűk esztendő után a 2012-2013-as bajnoki évben villámrajtot vett hazai együttes az első félidőben Nincsevics Roland vezérletével, nem mellékes szempontként említve, mesterhármasával szerzett háromgólos előnyt, az első játékrészben. Na, Roli a folytatásban is a csapata vezéregyéniségének bizonyult, ám a gólok számát már csak eggyel szaporította. A második félidőben a házi gólkirály Figura Ákos tizenegyre növelte a góljainak a számát, amivel a 17 gólos 'bokodi Tóth Zoltán és a 14 gólos 'nádudvari Mindszenti Énok Ramón mögött a harmadik helyen áll a góllövők rangsorában, megelőzve a negyedik helyezett csapattársát, a 9 gólos Nincsevics Rolandot. Hanem a madarasi mérkőzés: miután Koncsok Erik is betalált edzője lecserélte, kimélve egészségi állapotát, de jó cseréket küldött a pályára. Tandari Martin első labdaérintéséből óriási bombát zúdított a vendégek kapujába, míg Balogh Benjaminnak egy kicsit több időt kellett a pályán tölteni, hogy beállítsa a végeredményt.

Oldal: 4. forduló,négy mérkőzés,négy győzelem
Nincs itt mese győzni fog a PVSE! PVSE Bácsalmás Serdülő csapata - © 2008 - 2024 - pvse-serdulo.hupont.hu

A honlap magyarul nem csak a weblap első oldalát jelenti, minden oldal együtt a honlap.