Nincs itt mese győzni fog a PVSE! PVSE Bácsalmás Serdülő csapata

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és a vereség is meg van bocsátva!

Magabiztos Bácsalmás győzelem Mélykúton,a Tataháza ellen.

Megtört a jég:  1230 perc után gólt kapott a PVSE!

AZ U-15-ös bajnokság szombat délelőtti mérkőzésén a pályaválasztó tataházi csapat öltözőjének felújítási munkálatai miatt Mélykúton fogadta a bajnokaspiráns Bácsalmás gárdáját,amelyen a PVSE 6–1-re legyőzte a vendéglátóját. A végeredményből is látszik,hogy a bácsalmási csapat kapuját  1230 kapott gól nélküli perc után, a tataházi csapat gólerős játékosának,Szilágyi Ákosnak sikerült először bevennie.

A kék-feketék a hazaiak nagy egyéni hibái után már az első fél óra végére háromgólos előnyre tettek szert, majd a második félidőben Nincsevics Roland vette be három alkalommal a hazaiak kapuját. A listavezető könnyedén, visszafogott játékkal is legyőzte a Tataházi alakulatot.

Tataháza – Bácsalmás PVSE

1-6 (0-3)

Mélykút 80 néző, Vezette: Kriván Péter

Tataháza: Szalai Dávid – Borsos Ferenc,Boldizsár István,Kun-Szabó Erik Mihály,Kiss Péter Mihály – Herceg Csaba,Brezovszki Bálint,Kolompár János,Szilágyi Ákos – Zsebő Roland,Pálfi Krisztián. Edző:Biczók Antal.

Bácsalmás: Koncsok Ervin( Szénási Bence 60.perc) – Panyik Krisztofer( Dulity József 65.perc),Németh Olivér,Tóth Kovács Bence,Kőhalmi Kristóf Áron – Koncsok Erik(Balogh Benjamin 79.perc),Nincsevics Roland,Bíró Dávid,Schneider Bence – Figura Ákos,Demeter Dominik(Tandari Martin 60.perc).  Edző: Bögre Károly.

3. perc: egy tataházi szabadrúgás a 16-oson belül egyedül találja Szilágyit,akinek 8 m-ről leadott lövését Koncsok bravúrral tolja szögletre.

A folytatásban gyakorlatilag pillanatok alatt eldől a mérkőzés, miután a tataházi védelem kétszer is kisegítette az almási csapatot az első negyedóra végére.

5.perc: egy vendégszöglet után,a Nincsevics által bal oldalról betekert labdára Németh Olivér érkezik,és kapásból mintegy 5 m-ről a kapuba vágta a labdát  0-1.

14.perc:  ismét Nincsevics végezhetett el bal oldalról szögletet,pontos beadádára Bíró Dávid érkezett,és az 5-ösről felugorva senkitől sem zavartatva a kapu jobb sarkába fejelt  0-2.

Hálóban a második almási gól:középen Bíró, fejese után elégedetten fordul vissza.

27.perc: Bíró szöktette a jobb oldalon Nincsevicset,akinek középre passzolt beadása üresen találja a középen a 16-os vonalán helyezkedő Figura Ákost,akinek jobbal meglőtt elemi erejű lövése a felső lécen csattanva hagyja el a játékteret.

28.perc: almási szöglet – almási gól,gondolhatnánk,és valóban zörög a tataházi háló.  Nincsevics szögletéből belőtt labdájára Koncsok Erik érkezik,és  2 lépésről a bal sarokba lő  0-3.

33.perc: Nincsevics ugratta ki a jobbösszekötő helyén 3 védővel a nyakán Figurát,aki szorongatott helyzetből kapu fölé lő.

Figura szoros őrizetben:ezúttal góllal nem,hanem összjátékával tűnt ki.

39.perc: Figura szögletére Németh Olivér érkezik,és 6 m-ről a bal kapufára bombáz – a labda onnan visszapattan a mezőnybe.

A félidő hátralévő részében a tataházi csapat nem tudott igazán értékelhető akciót bemutatni, sőt akár növelhette is volna az előnyét a vendégcsapat, de a helyzetek kimaradtak.

Németh és Panyik tekintete a tataházi gólszerzőre szerelésére irányul.

52.perc: egy hazai felszabadítás után Schneider elé pattant a labda,akinek a 16-os  sarkáról bal külsővel leadott lövése a bal kapufa alsó tövéről pattant ki a mezőnybe – a kapus már verve volt.

55.perc: Nincsevics középen 18-m-ről lefordult őrzőjéről,majd jobbal a kapu közepébe lőtt  0-4.

60.perc: szövegelésért közvetett szabadrúgást végezhetett el a tataházi csapat a félpályáról. A 11-es pontra belőtt labdát egy kicsit visszafogta a szél,T.Kovács és Szénási kapus egymásra várt,nem úgy Szilágyi Ákos,aki berobbant kettejük közé és a kapus mellett a jobb alsó sarokba pöccintett  1-4.

61.perc: nem sokat késett az almási válasz sem. Nincsevics cselezte be magát a 16-os előterébe,majd jobbal mesterien csavart a kabu bal alsó sarkába  1-5.

Figura lövése a kapufán csattan.

77.perc: Nincsevicset buktatták a 16-os bal oldali sarkánál épp még a 16-oson kívül. a megítélt szabadrúgásból Koncsok beívelését Nincsevics bólintotta középről senkitől sem zavartatva a tataházi kapu jobb sarkába  1-6.

A második félidőben a cserék időszakonként felpörgették a vendégek játékát, ám Bögre Károly csapata akár nagyobb különbségű győzelmet is arathatott volna nagyobb elszántsággal és koncentráltsággal.

Látogatottság növelés
Oldal: Mélykúton nyert a PVSE Tataháza ellen.
Nincs itt mese győzni fog a PVSE! PVSE Bácsalmás Serdülő csapata - © 2008 - 2024 - pvse-serdulo.hupont.hu

A honlap magyarul nem csak a weblap első oldalát jelenti, minden oldal együtt a honlap.