Nincs itt mese győzni fog a PVSE! PVSE Bácsalmás Serdülő csapata

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és a vereség is meg van bocsátva!

Újabb gólzápor

540 perce kapott gól nélkül.

Bácsalmás – Sükösd

9-0 (5-0)

Játékvezető:Csovcsics Róbert

Asszisztens:Bónyai Márk

Bácsalmás PVSE:Koncsok Ervin(Szénási Bence),Panyik Krisztofer(Szabados Simon),Németh Olivér,Tóth-Kovács Bence,Barta Ákos,Koncsok Erik(Balogh Benjámin),Nincsevics Roland(Kőhalmi Áron)Bíró Dávid(Dulity József),Schneider Bence,Demeter Dominik,Figura Ákos

Vezetőedző:Bögre Károly

Sükösdi SC:Radics Szabolcs,Szabó Attila,Kurucz Ervin,Töttös Dániel,Töttös Báint,Regős Péter,Pintye Krisztián,Balázs Rajmund,Nagy Dávid,Radics József

Vezetőedző:Geletta Károly

7.perc: az első veszélyes támadás a vendégcsapaté. Egy szabadrúgást Bíró röviden,ráadásul középre szabadít fel,ám az érkező Töttös a tisztán eléje guruló labdát 10m-ről a jobb sarok mellé tekeri.

8.perc: Bíró helyrehozza hibáját. Jobb oldalon lefutja védőjét majd az 5-ös magasságából begurított labdáját Figura állítás nélkül kapásból lövi a bal alsó sarokba  1-0.

13.perc: ez a minutum nem hoz szerencsét a vendégeknek: Koncsok hámozza át magát középen két védőn,majd bal lábbal lágyan az elvetődő kapus mellett a jobb alsót célozza meg,amely a kapufáról épp az arra tartózkodó Figura elé pattan ki,aki szintén ballal 2 lépésről a hálóba pofozza a játékszert 2-0.

17.perc: Koncsok bal oldalról bead,a vendégvédők röviden szabadítanak fel,melyre Nincsevics csap le és jó 25 m-ről leadott lövése a kapu bal alsó sarkában köt ki 3-0.

18.perc: Koncsok 17m-ről leadott lövését a sükösdi kapus tolja üggyel-bajjal a kapufára.

25.perc: egy hazai szöglet után tüzijáték alakult ki a vendégek kapuja előtt,többször is elgurult a labda kersztbe  a gólvonal előtt,amelyet végül Barta 2 lépésról helyez a hálóba  4-0.

37.perc: Bíró jobb oldali felfutása után középre lőtt beadását Nincsevics vágja kapásból a jobb sarokba  5-0.

41.perc: Nincsevics vezette fel középen a labdát,amikor  Rajmund Balázs utánaeredt és hátulról kíméletlenül utánarúgott a PVSE irányítójának. Csovcsics játékvezető kezében azonnal villant a piros lap a vendégjátékos számára.

50perc: a középen kilépő Figura 15m-ről leadott lövését védte a vendégek kapusa.

53.perc: szép háromszög passzal jut fel a PVSE a vendég 16-os elé,amelynek végén Schneider ugratja ki Nincsevicset,ő pedig a kiinduló kapus mellett higgadtan helyez a kapu közepébe 6-0.

54.perc: Demeter lép ki a balösszekötő helyén,pontosan középre adott passzát a támadást kísérő Figura 5m-ről lövi a hálóba 7-0.

56.perc: Schneider balról középre beemelt labdáját Demeter leveszi,majd fordulásból 11m-ről a bal alsóba lövi  8-0.

80.perc: Schneider száguldott el a bal oldalon,az alapvonalról visszagurított labdáját Demeter lövi a kapu bal sarkába 9-0.

90.perc: Demeter ugrott ki egyedül, elgurította a labdát a kapus mellett,amely a bal kapufáról kipattant,épp Dulity elé,aki egy védővel a nyakán nagy helyzetből kiszorítva ugyan de mellé lőtt.

A mérkőzés esélyese a hazai csapat volt,amely élt a lehetőséggel, és összességében erősen közepes futballal is bezsebelte a három pontot.