Nincs itt mese győzni fog a PVSE! PVSE Bácsalmás Serdülő csapata

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és a vereség is meg van bocsátva!

Lelépte a PVSE a Leventéket.

Pénteken a labdarúgó U-16-os serdülő bajnokság 16. fordulójának keretein belül a Bácsalmás PVSE  a Kelebia csapatát látta vendégül. A hazaiak hamar megszerezték a vezetést Nincsevics és Veljko Stojanovic góljával,amit a szünet után még kettővel megtoldva biztosan tartották otthon a 3 bajnoki pontot.

Bácsalmás – Kelebia

4-0 (2-0)

Bácsalmás,Játékvezető: Csovcsics Róbert.

Bácsalmás: Koncsok Ervin – T.Kovács Bence,Szabó László,Németh Olivér,Mátrai Roland ( Panyik Krisztofer 90p. ) – Koncsok Erik ( Schneider Bence 33p.), Barta Ákos ( Demeter Dominik 69p.),Stojanovic Veljko,Figura Ákos ( Halász Tamás 60p. ) – Nincsevics Roland, Farkas Dávid ( Tandari Martin 85p.).

Kelebia: Miklós-Balogh Máté – Honfi Benedek,Tóthvásárhelyi Viktor,Fülöp Henrik,Balog Dávid( Illés Tamás 81p.) – Jakus-Dávid Gábor( Kárász Balázs 86p.),Balog-Szabó Bence( Horváth Dávid 78p.),Kátai István,Honfi Dániel – Jancsik Arnold László (Varga Ádám 68p.),Szmolenszki Ákos( Csamangó Dóra 53 p).

5. perc: Nincsevics Roland kapott labdát a 16-os vonalánál pár méterre,egy csellel lerázta védőjét,majd fordulásból megeresztett lövése a kapu jobb oldalában kötött ki 1-0.

7. perc: A Nincsevics buktatásáért megítélt szabadrúgást V. Stojanovic a bal oldali 16-os sarkáról mesterien csavarta a kelebiai kapu jobb oldalába úgy,hogy a kapus azt már csak beljebb tudta segíteni 2-0.

9.perc:Stojanovic középről mesteri labdával indította a középen ügyesen kilépő Mátrait,akinek ballábas,sokat igérően meglőtt labdája kapu fölé szállt.

Ezek után eseménytelen mezőnyjátékkal múlatja mindkét csapat az időt,szinte alig akad említésre méltó esemény.

26.perc: Farkas játssza tiszta helyzetbe magát, majd közvetlen közelről a kimozduló kapusba lövi a labdát.

36.perc: Stojanovic  25m-ről csúnyán kifliszerűen lövi el a labdát – persze kaput nem talál,sőt az ellenfél jön – bedobással. Pedig ha lövés helyett felnéz és továbbtolja a pettyest,Schneider üresen gyalogolhatott volna egészen az alapvonalig a bal szélen.

38.perc: Stojanovic ezúttal is lövésre szánta el magát, erősen meglőtt labdája a keresztlécről vágódott a mezőnybe.

A félidő hátralévő részében már egyik kapunál sem történt említésre méltó esemény.

55.perc: Farkas ugratta ki a jobb összekötő helyén Figurát,akinek az 5-ös magasságából belőtt labdájába Honfi Benedek olyan szerencsétlenül ért hozzá,hogy lábáról saját kapujának jobb oldalába perdült a hazaiak harmadik gólja 3-0.

Figura beadásába a kelebiai védő szerencsétlenül ér hozzá,és máris 3-0.

56.perc:A középen üresen kiugró Stojanovic az eléje kiinduló kapus mellett higgadtan helyezett a kapu jobb oldalába 4-0.

65.perc:Farkas sorra cselezte ki a vendégvédőket,mint kés a vajon hámozta át magát rajtuk,s mikor már csak a kapussal állt szemben,gyengén a portásba lőtt.

Az utolsó húsz percben a küzdelem dominált,igazi veszélyben már nem forogtak a kapuk - írható mindez a rengeteg csere számlájára is.

Oldal: 16.forduló,4 gól a kelebiai kapuban
Nincs itt mese győzni fog a PVSE! PVSE Bácsalmás Serdülő csapata - © 2008 - 2024 - pvse-serdulo.hupont.hu

A honlap magyarul nem csak a weblap első oldalát jelenti, minden oldal együtt a honlap.