Nincs itt mese győzni fog a PVSE! PVSE Bácsalmás Serdülő csapata

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és a vereség is meg van bocsátva!

Matt 13 lépésben.

Kétszámjegyűvé érett a hazai fölény.

Szeptember 7-én elkezdte szereplését az U-15-ös bácsalmási serdülőcsapatunk is a 2013/14-es öszi szezonját. Első ellenfelét,a tataházi csapatot 13-szor mattolta Bögre Károly edző alakulata.

Bácsalmás – Tataháza

13-0    (8-0)

Bácsalmás, JV: Csovcsics Róbert

Bácsalmás: Szénási Bence – Panyik Krisztofer,T.Kovács Bence,Németh Olivér,Barta Ákos – Schneider Bence/Balogh Benjamin 65p./,Koncsok Erik,Nincsevics Roland /Szabados Simon 72p./ – Kőhalmi Áron /Bíró Dávid 46p./,Figura Ákos/ Tandari Martin 72p./,Demeter Dominik/Dulity József 65p./  Edző:Bögre Károly.

Tataháza:  Bodnár Szabolcs – Fábián László/Havasi Kristóf 87p./,Balogh Patrik,Varga György/Borsos Ferenc 78p./,Pálfi Krisztián – Szalai Dávid,Brezovszki Bálint,Vancsik Krisztián,Kun-Szabó Erik – Havasi Kristóf,Szilágyi Ákos.  Edző: Biczók Antal.

2.perc:Nincsevics kapott remek szöktetést a balösszekötő helyén, remekül cselezte át magát az eléje rontó védőjén, majd az alapvonalról beadott labdáját Figura Ákos ballal a kapust megelőzve a kapuba perdített  1-0.

7.perc:Nincsevics bal oldali beadását Németh Olivér lőtte közelről a vendégek kapujába  2-0

10.perc:Demeter középre lőtt beadását a középen egyedül érkező Nincsevics Roland senkitől sem zavartatva 16 m-ről lőtte a jobb alsó sarokba  3-0.

A nagy bácsalmási nyomás szögletekben és Demeter 24 méterről leadott lövésében kristályosodott ki, a középre tartó labda azonban nem okozott gondot Bodnárnak.

23.perc:Demeter Dominik lépett ki ígéretes helyzetben,majd elfektette a büntetőterületre érve az eléje keresztezni igyekvő védőt,majd higgadtan a jobb alsóba tekert  4-0.

Szemre is tetszetős támadásokat vezet a hazai csapat,feltűnően nagyon gyorsan játsszák át a középpályát.

31.perc:T. Kovács Szöktette a középen egyedül kiugró Figura Ákost, akit védője a 16-oson belülre érve már csak szabálytalanul tud szerelni. 11-es!

33.perc:Demeter ívelt lágyan egy labdát a védők mögé a 16-ososn belülre,Figura azt nem érte el,nem úgy a mögötte érkező Koncsok Erik,aki a jobb sarokba bombázott  6-0.

38.perc:Tanítani való támadás futott a pályán: Nincsevics futtatja a bal szélen lukra futó Demetert,akinek mértani pontos beadás üresen találja középen Figura Ákost, aki ballal egyből a bal alsóba lő. Sakk-matt.  7-0.

39.perc: Demeter bal oldali szögletét Barta Ákos fejeli kapura, a labda a gólvonalon menteni igyekvő védőről pattan a gólvonalon túlra  8-0.

A játékrész utolsó percében még két szabadrúgás révén veszélyeztettek a hazaiak-eredmény nélkül.Igy tetemes PVSE előnnyel vonultak pihenőre a csapatok.p1010176.jpg

53.perc:egy hazai szöglet utáni kavarodás végeredményeként Németh Olivér lőtt 5 m-ről a vendégek kapujába  9-0.p1010175.jpg

59.perc: hazai szöglet után a vendégvédők középre tudtak csak felszabadítani, amit Barta Ákos mintegy 14 m-ről elemi erővel a kapu bal oldalába zúdított  10-0.

76.perc:Barta Végezhetett el szabadrúgást jó szögből mintegy 18 m-ről,erősen a sorfal mellett meglőtt labdája a jobb oldali kapufáról vágódott a mezőnybe.

77.perc: Balogh Patrik a bal oldalon elkaszálja az előnyösebb helyzetben kilépő Koncsokot,amiért a bíró piros lappal jutalmazza. A megítélt szabadrúgásból beívelt labda egy hazai csúsztatás után az enyhén les gyanús helyzetben lévő Koncsok Erik elé került, aki  mintegy 7 m-ről a kapus lábai között a kapu közepébe lőtt.   11-0.

80.perc:egy remekül becsavart hazai szögletet  a tataházi kapus balszerencsésen felfelé ütött,amelynek végén a lehulló labdát a korábban csereként beálló Balogh Benjamin 4m-ről a kapu közepébe lőtt  12-0.

86.perc: egy szöglet utáni lecsorgó labdát Szabados Simon a kapu jobb oldalába bombázta 1236240_591172577595331_564934597_n.jpg

A Következő fordulóban a Dusnok csapatát fogadjuk 2013.09.14. (szombat) 10:00 óra.

Oldal: 2.forduló,Matt 13 lépésben
Nincs itt mese győzni fog a PVSE! PVSE Bácsalmás Serdülő csapata - © 2008 - 2024 - pvse-serdulo.hupont.hu

A honlap magyarul nem csak a weblap első oldalát jelenti, minden oldal együtt a honlap.