Nincs itt mese győzni fog a PVSE! PVSE Bácsalmás Serdülő csapata

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és a vereség is meg van bocsátva!

11.forduló: Nehezen indult,de könnyed győzelem sikeredett belőle.

Az U-15-ös serdülő bajnokság  11. fordulójának szombati mérkőzésén a Bácsalmás a Kelebiát fogadta. Az első félidőben jól tartotta magát a vendég együttes,egészen a 40.percig kellett várni az első hazai gólra,ám a második félidőben a hazai alakulat  negyed óra alatt eldöntötte a mérkőzés kimenetelét,s listavezetőhöz méltóan szemernyi kétséget sem hagyott afelől,hogy melyik csapat hagyhatta el győztesen a pályát.

Bácsalmás – Kelebia

8-0 (1-0)

Bácsalmás,2013.11.09.

Játékvezető:Bónyai Márk

Asszisztens:Vigi Nikoletta

Bácsalmás:Koncsok Ervin(Szénási Bence),Kőhalmi Áron(Panyik Krisztofer),Németh Olivér,Tóth-Kovács Bence,Szabados Simon,Koncsok Erik,Nincsevics Roland(Balogh Benjámin),Bíró Dávid(Dulity József),Schneider Bence(Tandari Martin),Demeter Dominik,Figura Ákos

Vezetőedző:Bögre Károly

Kelebia:Szabó Valentin,Vankó Márk,Fülöp Henrik,Varga Ádám,Balog Dávid,Gilicze Lajos,Horváth Dávid,Balog-Szabó Bence,Gálfi Dániel,Jancsik Arnold,Kárász Balázs(Miklós-Balogh Ádám)

Vezetőedző:Varga János

7.perc: Demeter szöktette Nincsevicset,akinek középről leadott 16 m-es lövését tolta  szögletre a vendégkapus.

15.perc: Koncsok bal oldali beívelését Bíró 8m-ről  a kiinduló kapus felett átemelte,amely a felső lécről hagyta el a játékteret.

Az első 25 perc után megállapítható,hogy az almási csapat szinte egykapuzik,de igazi komoly gólhelyzetet mezőnyfölénye ellenére nem tud kialakítani,a vendégek elvétve lépik csak át a felezővonalat.  A hazaiak agresszív középpályás letámadása nem ízlett  a vendégeknek – a kérdés csak az volt, hogy meddig bírják ezt erővel a kelebiai fiúk.

Bögre Károly a hazaiak edzője áttért a háromvédős rendszerre  - mivel a kelebiai támadójáték odáig csak elméleti szinten létezett.

39.perc: egy hazai szögletrúgás következtében Koncsok fejel keresztbe a kapu előtt,a vendégvédők mögül berobbanó Figura mintegy 7 m-ről  sípcsonttal kapura lőtte,de azt a kelebiai kapus reflexből visszanyúlva remek mozdulattal még a gólvonalon megfogja.

40.perc: eddig bírta a vendégcsapat a nyomást. Nincsevics szöktette Bírót a jobbösszekötő helyén,majd a 11-es magasságából beívelt labdáját Koncsok estében fejelte a kapu jobb oldalába 1-0.

Az első félidőben látottak,na meg a labdabirtoklási arányt figyelembe véve ( 90% - 10% ) teljesen megérdemelten vonul pihenőre a PVSE,a védekezését remekül megszervező,ezáltal nehezen megbontható vendégcsapat ellen.

Egy ritka ellentámadást szűr meg a hazai védelem T. Kovács részéről.

II. félidő

Hazai góllal indul a második játékrész. Egészen pontosan 15 másodperc elteltével növelte előnyét a hazai csapat.

46.perc: Bírót futtatták újfent a jobb oldalon,aki a 16-os magasságából lágyan beadott,Figura pedig érkezett középen és kapásból a jobb alsó sarokba lőtte. / gyönyörű támadás volt / 2-0.

52.perc: Nincsevics  bal oldalról belőtt szögletét

Németh az 5-ösről fejeli centikkel a jobb sarok mellé.

57.perc: egy hazai bedobás után Koncsok elé került a labda,aki látván hogy a kapus kint áll kapujából,a 16-os csücskéről mesterien csavarta Szabó Valentin felett a kapuba a labdát 3-0.

59.perc: Nincsevics végzett el szabadrúgást a bal oldalról a 11-es ponttal egy magasságból,melyet jobbal becsavart a kapu elé,mindenki előtt elsuhant a labda,majd a kapu bal alsó sarkában kötött ki 4-0.

62.perc: bácsalmási szögletet követően a partjelző beintésére 11-est ítélt a játékvezető – kezezés miatt. A büntetőpontra letett labda mögé

Figura állt,akinek lövését Szabó kapus kivédte,a kipattanó azonban már nem hibázta el,és ballal a kapuba lőtte  5-0.

66.perc: Schneider  bal oldalról történő beadását   – Balog lőtte saját kapujába.  6-0.

75.perc: Tandari szerzett közében labdát, majd a bal szélre keresztbe mozgó

Figurát ugratta ki,aki tolt rajta egyet, majd egy igazítás után ballal kilőtte a bal alsó sarkot 7-0.

80.perc: Balogh maradt középen ajtó-ablak helyzetben a 11-es pontnál,jobbal meglőtt labdáját Szabó kapus bravúrral kiütötte,majd Dulity ismétlését is kitornászta,balszerencséjére épp Figura elé,aki ha már arra járt alapon jobbal 2 lépésről a kapuba lőtte. 8-0.

A hátralévő időt is le kellett játszani, bár belefért még egy nagy helyzet hazai részről. A Bácsalmás továbbra is nagy formában játszik, Figura Ákost pedig nem lehet megállítani, futószalagon szállítja a gólokat.

A meccs képéről mindent elmond, hogy a vendégcsapatnak egyetlen kapuralövésre sem futotta az erejéből…

A bácsalmási hálóőrök (Koncsok és Szénási) továbbra is munka nélkül.

A következő héten is hazai pályán játszik csapatunk akkor Nagybaracska érkezik(2013.11.16).

Oldal: 11.forduló,Nehezen indult,de könnyed győzelem sikeredett belőle
Nincs itt mese győzni fog a PVSE! PVSE Bácsalmás Serdülő csapata - © 2008 - 2024 - pvse-serdulo.hupont.hu

A honlap magyarul nem csak a weblap első oldalát jelenti, minden oldal együtt a honlap.