Nincs itt mese győzni fog a PVSE! PVSE Bácsalmás Serdülő csapata

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és a vereség is meg van bocsátva!

Háromból három...

Tíz perc foci Tataházán

Labdarúgás A megyei serdülő bajnokság Déli csoportjában immár a harmadik fordulót játszották a csapatok. Bácsalmás együttese, ha a mérkőzés 71. percéig gólnélküli döntetlenre is állt az újonc Tataháza otthonában, a mérkőzés hajrá perceiben harmadik mérkőzésén is biztosan győzött.

1. Bácsalmás 3 mérkőzés, 3 győzelem 33-2 gólkülönbség, 9 pont

Tataháza - Bácsalmás 0-3 (0-0)

Kinderball SE - Bácsbokodi SK 2-3 (0-1)

A forduló rangadóját Baján játszották, ahol vendégsiker született. Ez viszont abszolút nem véletlen...

Tataháza, 2012. szeptember 15., szombat. Vezette: Kvala István - Szász Roland. Tataháza: Tóth Xavér - Varga György (Fábián László 70.'), Harnos Róbert, Balogh Patrik, Schauer Gergő, Herceg Csaba, Valentin Máté (Vígh László 61.'), Vancsik Krisztián (Moravcsik Henrik 81.'), Bűnös Zsolt (Börcsök Bence 81.'), Brezovszki Bálint, Kardos László (Herczeg Zsolt 54.'). Bácsalmás: Szénási Bence - Mátrai Roland (Panyik Krisztofer 54.'), Németh Olivér, Tóth Kovács Bence, Szabó László, Kőhalmi Kristóf (Szabados Simon 76.'), Koncsok Erik, Nincsevics Roland, Schneider Bence (Balogh Benjamin 61.'), Figura Ákos, Demeter Dominik (Tandari Martin 46.'). Edző: Bögre Károly.

Góllövők: 71. perc: Németh Olivér 0-1. 73. perc: Koncsok Erik 0-2. 82. perc: Nincsevics Roland 0-3.

Következő mérkőzések: Labdarúgó bajnokság a Centenárium jegyében - PVSE sorsolás 2012-2013.

Hétközben történt: Katymár - Bácsalmás 1-2 (0-1) BÁCS megyei kupa 2. forduló.

Oldal: 3. forduló,tíz perc foci Tataházán
Nincs itt mese győzni fog a PVSE! PVSE Bácsalmás Serdülő csapata - © 2008 - 2024 - pvse-serdulo.hupont.hu

A honlap magyarul nem csak a weblap első oldalát jelenti, minden oldal együtt a honlap.