Nincs itt mese győzni fog a PVSE! PVSE Bácsalmás Serdülő csapata

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és a vereség is meg van bocsátva!

Veljko Stojanovic a Tompaiaknak is sok volt.

A serdülő U-16-os bajnokság 10. fordulójának szombat délelőtti mérkőzésén a Bácsalmás a Tompa együttesét fogadta, és  begyűjtötte a három pontot. A sokáig egyenrangú félként küzdő vendégek háromgólos hátrányban megadta magát, a vége 6–0.

Bácsalmás – Tompa

6 – 0  ( 2 – 0 )

Játékvezető::Kovács Árpád,

Asszisztens: Kubatov Csaba.

Bácsalmás: Szénási Bence – Mátrai Roland,Németh Olivér,T.Kovács Bence,Szabó László – Koncsok Erik,Veljko Stojanovic / Kőhalmi Áron 66.perc./,Nincsevics Roland /Szabados Simon 79.perc/, - Figura Ákos / Demeter Dominik 59.per /,Schneider Bence /Balogh Benjamin 64.perc /,Farkas Dávid / Tandari Martin 72.perc /.  Edző: Bögre Károly.

Tompa: Gulyás Bálint – Szilvási Zoltán,Dani Zoltán,Pataki Dániel,Rutai Dezső – Mucsi Ákos /Szalai János 71.perc/,Grósz Máté,Vaskó Norbert – Fábián Patrik /Sőregi Sándor 63.perc/,Szabó G. Béla,Deák Dávid.   Edző: Kószó László.

A mérkőzés meddő bácsalmási mezőnyfölénnyel kezdődött, az első lövés is a hazaiaké volt.

6.perc: Nincsevics kígyózott át három tompai védő közt,majd ügyesen passzolt Koncsok elé,aki egyből szöktette a jobb oldalon üresen hagyott Figurát,aki egyből lőtt: jobbal megeresztett életerős lövését ütötte ki a tompai kapus.

15.perc: Nincsevics egy 16-os jobb oldali csücskéről elvégzett szabadrúgása után a kapu közepébe tartó lövését Gulyás a felső lécre ütötte,ahonnan a kipattanót a védők kirúgták a kapu előteréből.

Az első negyedóra végén átvette a kezdeményezést a hazai csapat, Farkas helyzetbe is került a jobbösszekötő helyén a kapu elé törve, de végül a vendégeknek sikerült tisztázni előle.

23.perc: Farkas ment el védője mellett,amikor a vendégvédők akasztották. A letett labda mögé Nincsevics állt, és mintegy 18 m-ről nagyon pontosan, jó rúgótechnikával kapura lőtt, és a nem annyira erős, mint jól helyezett lövés után a labda beakadt a jobb alsó sarokba 1-0.

31.perc:Stojanovic 40 m-ről leadott bődületes szabadrúgása a felső lécről kipattant,amelyet Farkas előrevetődve mintegy 8m-ről kapu mellé fejelt.

45.perc: Schneider kényszerítőzött a bal oldalon Farkassal,a visszakapott labdát pontosan ívelte be,érkezett Stojanovic aki 5 m-ről a hálóba perdített 2-0.

A szünet után még jobban rákapcsoltak a hazaiak.

50.perc: formás hazai támadás végén Farkas perdített épphogy mellé egy jobb oldalról belőtt labdát.

63.perc: T. Kovács beívelt szabadrúgásánál Farkas egy csúsztatással megzavarta a kapust,a továbbcsúsztatott labdát Stojanovic szintén fejjel a kapuba bólintotta 3-0.

65.perc: Farkast futtatták lukra középen,aki higgadtan lőtt mintegy 12 m-ről a kapu közepébe 4-0.

79.perc:Demetert húzták vissza a mezénél fogva 20 méterre a vendégek kapujától.

A szabadrúgásból Koncsok kilőtte a jobb alsó sarkot 5-0.

89.perc: Szabó futott fel a jobb oldalon,beadását Kőhalmi levette majd jobbal laposan a jobb alsó sarokba lőtte a hatodik gólt 6-0.

Összességében a sok helyzetet kialakító hazai csapat ilyen arányben is megérdemelten győzött.

Oldal: 10.forduló,fölényes győzelem a tompaiak ellen
Nincs itt mese győzni fog a PVSE! PVSE Bácsalmás Serdülő csapata - © 2008 - 2024 - pvse-serdulo.hupont.hu

A honlap magyarul nem csak a weblap első oldalát jelenti, minden oldal együtt a honlap.