Nincs itt mese győzni fog a PVSE! PVSE Bácsalmás Serdülő csapata

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és a vereség is meg van bocsátva!

Jánoshalma-Bácsalmás  2-2  (1-0)

Játékvezető:Slezák Márk

Asszisztens:Benke László

Bácsalmás:Szénási Bence,Szabó László,Tóth-Kovács Bence,Németh Olivér,Mátrai Roland,Kőhalmi Áron(Panyik Krisztofer),Koncsok Erik,Nincsevics Roland,Schneider Bence,Demeter Dominik(Tandari Martin),Figura Ákos

Vezetőedző:Bögre Károly

Jánoshalma:Mészáros Adrián,Radvánszki Árpád(Gáspár Martin),Körmöczi Dominik,Vágvölgyi Dominik,Bogdán Patrik,Zentay Viktor,Madarász Ákos(Kotró Róbert),Kerekes Dániel(Fenyvesi Dávid),Besenyei Zoltán,Kuris Ferenc(Sarok Erik),Hegedűs Máté(Csámpai Martin),

Vezetőedző:Fenyvesi Ferenc

Csapatunkat 2012.10.14.(vasárnap) a Jánoshalmi Fc fogadta.

A mérkőzést álmoskásan kezdték az almásiak.A hazaiak a 5.helyről  míg a mieink az 1. helyről várták a találkozót.Egy szabadrúgást követően amelyet a jánoshalmiak  harcolt ki 20 méterről a hosszú pipába vágta Besenyei Zoltán a 20. percben.Így tehát 1-0-ra vezettek a hazaiak.A félidő végéig maradt is ennyi az állás.A második félidő 56. percében Figura Ákos harcolt ki büntetőt amit értékesített 1-1.Ezután belehúztak a fiúk és egy jobbóldalról beívelt szabadrúgásból ami a hosszú kapufa felé tartott amit Nincsevics Roland a kapuba fejelt a 73. percben 1-2.Négy percel később pedig sajnos kiegyenlítettek a házigazdák a jobboldalt indították Zentay Viktort aki eltolta a kapus mellett és berúgta az üres kapuba.Sajnos Jánoshalmán hagytunk 2 pontot így leszakadva az első helyről.

A következő mérkőzést itthol játsza a csapat a Bácsbokodot fogadjuk.Most ők állnak az élen.A mérkőzés:2012.10.20. (szombaton) 10:00-kor rendezik.

Jó meccsnek nézünk elébe,minnél több néző jöjjön ki!!!

Oldal: 7.forduló,első döntetlen
Nincs itt mese győzni fog a PVSE! PVSE Bácsalmás Serdülő csapata - © 2008 - 2024 - pvse-serdulo.hupont.hu

A honlap magyarul nem csak a weblap első oldalát jelenti, minden oldal együtt a honlap.