Nincs itt mese győzni fog a PVSE! PVSE Bácsalmás Serdülő csapata

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és a vereség is meg van bocsátva!

8.forduló: Parázs hangulatú fordulatos mérkőzésen döntetlen Bácsbokod ellen.

„ A mérkőzés kimenetele azokon is múlik,akik a pályán a döntéseket hozzák..."

Kevesen gondolták a bajnokság előtt, hogy rangadó lesz a Bácsalmás - Bácsbokod mérkőzés, azt pedig még kevesebben, hogy a hazai csapat az előkelő 3. helyről várja a 8. fordulót.

Óvatosan kezdett a PVSE,ami érthető is,hiszen mégis csak a listavezető ellen játszottak.

Pedig a bokodiak sem diktáltak nagy tempót, és hibátlanul sem játszottak.

A 10.percben hazai támadás után Veljko Stojanovic a felezővonalnál szerzett labdát, vezette azt jó pár méteren keresztül, majd mivel senki sem támadta őt a vendégek közül,25m-ről kilőtte a bal alsó sarkot 1-0.

14.perc: vendégtámadás végén Tóth Bálint került jó helyzetbe a 16-os sarkánál,ám kisodródott helyzetből leadott lövését védte Szénási.

17.perc: egy jobb oldalról belőtt hazai szöglet után az üresen hagyott T.Kovács Bence jobb alsó sarokba tartó fejesét lábbal spárgázta ki a vendégek kapusa Csúcs.

35.perc: továbbra is veszélyesek a hazaiak szögletei: egy ilyen művelet elvégzése után Veljko Stojanovic gólba tartó fejesét a gólvonalról fejelték ki a vendégvédők - a kapus már verve volt.

36.perc: ami az egyik oldalon nem megy, megy a másikon: hátul egy pontatlan hazai passz után gyors kényszerítőt követően Tóth Bálint lépett ki üresen, majd az eléje kiinduló Szénásiba lőtt,de a visszapattanót a kapusunk mellett a kapu bal oldalába passzolta 1-1.

41.perc: megint egy gyors bokodi kontra futott a pályán,amelynek végén Sőreg Dávidot hozták kihagyhatatlan helyzetbe,aki Szénási lábai között lőtt a kapu közepébe 1-2.

45+2perc: a hosszabbítás utolsó percében egy

Nincsevics által beívelt szabadrúgást T.Kovács 8-méterről leadott, a jobb alsóba tartó fejesét Csúcs még hatalmas bravúrral kitornázta, ám balszerencséjére épp Németh Olivér elé,aki jobbal az 5-ösről a hálóba bombázta az egyenlítő találatot 2-2.

A középkezdésre már nem is maradt idő.

Egyenlő erők küzdelmét láthattuk az 1.félidőben,így igazságos eredménnyel vonultak pihenőre a csapatok.

59.perc:egy jobb oldalról elvégzett ívelés szabadon találta középen Nagy Zoránt, akinek ballábas lövése épphogy elkerülte a bal alsó sarkot.

65.perc: Nagy Zorán a félpáyáról indulva sorra vitte el a hazai védők mellett a labdát majd a 16-oson belülre érve balról - kissé kisodródott szögből - az ellenkező, bal alsó sarokba lőtt   2-3.

A hajrára fordulva egyre inkább mezőnyfölénybe került a PVSE, bár a távoli lövések nem értek célt, a közeliekbe rendre beledobta magát egy-egy védő, a beadásokat pedig hárította Csúcs,a bokodiak kapusa..

86.perc: Veljko Stojanovic tört be egy remek kényszerítőt követően helyzeti előnyben a 16-oson belülre,épp lőni készült amikor hátulról felvágták. 11-es! A szabálytalankodó Aladics pedig sárga lapot kap. a megítélt

büntetőt pedig Veljko Stojanovic magabiztosan a bal felsőbe bombázta 3-3.

89.perc: Veljko Stojanovic futott fel előnyös pozícióból a jobb szélen,akit Aladics  a mezénél fogva lerántott.A vendégek játékosa sárgát kap,de mivel neki ez már a második volt,mehetett az öltözőbe. A szabadrúgást maga a sértett nagy erővel kapura csavarta,amit a kapus hatalmasat nyújtózva csak kiütni tudott középre,az érkező Németh Olivér pedig 5m-ről jobbal a kapuba lőtte.A játékvezető azonban a partjelző beintésére érthetetlen módon les miatt érvénytelenítette a találatot.

Összességében a parázs hangulatú mérkőzésen a játékvezető a hazaiaktól elvett 2,a vendégek zsebében viszont otthagyott 1 pontot. A bácsalmásiak játékuk alapján mindenképp rászolgáltak volna 3 bajnoki pontra.

Bácsalmás PVSE - Bácsbokod

3-3 ( 2-2 )

Bácsalmás, Jv: Szász Roland, ( Kvala István )

Bácsalmás: Szénási Bence - Szabó László,T.Kovács Bence,Farkas Dávid / Demeter Dominik /, Panyik Krisztofer / Kőhalmi Áron / - Koncsok Erik,Stojanovic Veljko,Nincsevics Roland,Balogh Benjamin / Németh Olivér 28.perc / - Figura Ákos,Schneider Bence.

Bácsbokod: Csúcs Erik - Aladics György,Dósai Zoltán,Lutz Márk,Salamon Zsolt - Allaga Bence,Sőreg Dávid,Tóth Bálint,Rebenszki Zsolt - Szőgyör Krisztián,Nagy Zorán.

Sárga lap: Lutz Márk (52 p.), T.Kovács Bence ( 74.p ),Aladics György ( 86.p, 89.p. )

Látogatottság növelés
Oldal: 8.forduló,döntetlen a listavezető ellen.
Nincs itt mese győzni fog a PVSE! PVSE Bácsalmás Serdülő csapata - © 2008 - 2024 - pvse-serdulo.hupont.hu

A honlap magyarul nem csak a weblap első oldalát jelenti, minden oldal együtt a honlap.